19.07.2024 - TREND BATMAN & Batman'nın yeni yüzü

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 172 Sözleşmeli Personel Alacak: Son gün 1 Aralık 2023

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 172 Sözleşmeli Personel Alacak: Son gün 1 Aralık 2023

Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesine kazandırılmak üzere 172 Sözleşmeli Personel alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları Trend Batman sitesinde sizlere aktarıyoruz.

 

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 61 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma)

Ön Lisans Mezunu: 17 Büro Personeli, 7 Sağlık Teknikeri, 2 Laborant

Lisans Mezunu: 84 Hemşire, 1 Eczacı,

 

GENEL ŞARTLAR (TÜM ÜNVANLARA BAŞVURACAK ADAYLAR İÇİN)

1- Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır:
a) T.C. Vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e) 657 sayılı Kanun’un 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü 4/B Sözleşmeli Personel Alım İlanı ekte mevcuttur.

 

 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi alımları için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylar başvurularını en geç 10 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece Başvuru formu ve diğer belgelerle birlikte şahsen Üniversiteye yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 20 Kasım – 1 Aralık 2023

Başvuru Adresi: Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesinde bulunan Personel Daire Başkanlığı

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ